Duyurular

Valimiz Dr.Ömer TORAMAN Defterdarlığımızı Ziyaret Etti

Kütahya Valisi Dr. Ömer Toraman, kamu kurum ve kuruluş ziyaretleri kapsamında Defterdarlığımızı ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgiler aldı.
Defterdarımız Ömer Faruk Önel ile Defterdarlık birim müdürlerimiz tarafından karşılanan Vali Dr. Ömer Toraman, hizmet birimlerini gezip personelle tanışarak işlerinde kolaylıklar diledi.
Daha sonra Defterdarımız Ömer Faruk’un makamına geçerek bir süre görüşen Vali Dr. Ömer Toraman Defterdarlığımız faaliyetleri hakkında bilgiler aldı.

 

 

 

 

7143 Sayılı Kanun Bilgilendirme Toplantıları Yapıldı.

Gelir İdaresi Daire Başkanı Sayın Kaan KASIM’ın katılımlarıyla Kütahya Ticaret ve Sanayi Odasında ve Kütahya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Toplantı Salonlarında mükellef ve muhasebeciler için  7143 Sayılı Vergi ve Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması Kanunu hakkında bilgilendirme toplantıları yapıldı.

Toplantılarda Defterdarımız Ömer Faruk ÖNEL ve Defterdarlığımız Gelir Birimlerinden yetkililer de bulundu.

Gelir İdaresi Daire Başkanı Sayın Kaan KASIM, İlimiz Sevgi Yolunda açılan 7143 Sayılı Kanun Bilgilendirme standını da ziyaret etti.

 

11.Kalkınma Planı Anket Çalışması

Ülkemizin gelecek beş yıl içinde ulaşmak istediği hedefleri ortaya  ulusal kalkınma planı çalışmaları Kalkınma Bakanlığı tarafından başlatılmış olup, toplumun tüm kesimlerinin plandaki beklentileri ile katkılarını almak ve plana yansıtmak amacıyla bir anket çalışması yapılmıştır. Ankete katılmak için tıklayınız