Duyurular

2020/9 Sayılı Genelge

Covid 19 salgınının ülkemizde yayılmasını engellemek amacıyla hayata geçirilen bazı önlemler kapsamında kamu ve özel sektöre yönelik yapım ve denetim hizmetlerinin sağlıklı olarak yürütülmesi için alınacak tedbirlere ilişkin düzenlenmiş olan 2020/9 sayılı genelge için tıklayınız

Valimiz Dr.Ömer TORAMAN Defterdarlığımızı Ziyaret Etti

Kütahya Valisi Dr. Ömer Toraman, kamu kurum ve kuruluş ziyaretleri kapsamında Defterdarlığımızı ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgiler aldı.
Defterdarımız Ömer Faruk Önel ile Defterdarlık birim müdürlerimiz tarafından karşılanan Vali Dr. Ömer Toraman, hizmet birimlerini gezip personelle tanışarak işlerinde kolaylıklar diledi.
Daha sonra Defterdarımız Ömer Faruk’un makamına geçerek bir süre görüşen Vali Dr. Ömer Toraman Defterdarlığımız faaliyetleri hakkında bilgiler aldı.

 

 

 

 

11.Kalkınma Planı Anket Çalışması

Ülkemizin gelecek beş yıl içinde ulaşmak istediği hedefleri ortaya  ulusal kalkınma planı çalışmaları Kalkınma Bakanlığı tarafından başlatılmış olup, toplumun tüm kesimlerinin plandaki beklentileri ile katkılarını almak ve plana yansıtmak amacıyla bir anket çalışması yapılmıştır. Ankete katılmak için tıklayınız

Personelimiz için İlkyardım Eğitimleri Yapıldı

İş Sağlığı ve Güvenliği ile Sivil Savunma mevzuatları çerçevesinde Defterdarlığımıza bağlı Merkez ve İlçe Birim Müdürlüklerinden ilk yardımcı personel olarak görevlendirilen toplam 20 personelimizin ilk yardım yönetmeliği çerçevesinde 16 saatlik ilk yardım eğitimleri 25-26 Ekim 2017 tarihlerinde yapıldı.

Defterdarlığımız Eğitim Salonunda Defterdarlığımız Sivil Savunma Uzmanı Ali YÜKSEL koordinatörlüğünde düzenlenen eğitimi Dr.Mustafa TARHAN ve Sağlık Memuru Harun İŞÇİ verdi.